Skoro znaleźli się Państwo na tej stronie, na pewno są przekonani do tego, że właśnie smycze mają być gadżetem, który będzie was promował w kraju, a być może i za granicą. Mimo wszystko może się zdarzyć, że nie do końca będą Państwo przekonani, czy wybór smyczy jest słuszny i polecany. Aby rozwiać takie wątpliwości, przedstawiamy największe zalety smyczy. W wielu przypadkach mogą one być najważniejszym argumentem, przemawiającym za tym, aby wybrać smycze zamiast długopisu, kubkach czy pendrive.

 

Wytrzymałość

Custom-3Niewątpliwym atutem smyczy jest jej wielka wytrzymałość. Produkt został bowiem wykonany z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a nadruk powstał przy wykonaniu trwałej technologii druku sublimacyjnego. Co to oznacza? Że Państwa logo, które pojawi się na smyczy, nie będzie się ścierało podczas użytkowania, jak ma to miejsce przy nadruku tampondrukiem na plastikowych i metalowych gadżetach reklamowych. Smycz z nadrukiem może przez cały okres stosowania być utrzymywana w doskonałej czystości. Jak? Poprzez umieszczenie jej w pralce z codzienną odzież. Specjalny rodzaj materiału, wykorzystywany do produkcji smyczy, jest odporny na detergenty i może bez obaw być prany w temperaturze do 50 stopni Celsjusza, czyli wykorzystywanej do codziennego prania.

W końcu, na Państwa smyczach może się pojawić dokładnie taki nadruk, jakiego Państwo oczekują. Czy ma to być zdjęcie, logo czy zwykły napis, każdy projekt zostaje wykonany z maksymalną dbałością o szczegóły, dając 100% satysfakcji z wyboru naszej firmy, jako generalnego wykonawcy smyczy reklamowych.